РУКОМЕТАШИЦЕ НАШЕ ОШ“БОРА СТАНКОВИЋ“ ПРЕДСТАВЉАЈУ ОКРУГ!!!

Датум: 30. Mart 2017 07:02 Категорија: Новости

Наше рукометашице су  се у протеклих месец дана суочиле са тимовима суседних школа Јабланичког округа. Оне су успешно савладале девојчице из Основне школе ,, Васа Пелагић“ у полуфиналу овог такмичења. Наш тим предводила је Вања Ивановић која је изјавила да је задовољна својим тимом који чине : Б. Жаклина, Емилија М., Јована Ц.,Маријана К., Јована И., Јована Ц., Анастасија С., Наталија Ђ., Ивана С.,Милица П., Марија М.  Овај тим такође је донео нашој школи прво место на окружном, а самим тим и пласман на међуокружном такмичењу. Наше рукометашице ће представити Јабланички округ на овом такмичењу.
                                                                                    Ђак репортер: Кристина Тодоровић VIII2