Наставници страних језика са ученицима 6-2, 8-1 и 8-2 су предали завршни рад у оквиру онлајн семинара, на тему израде годишњег календара са важним датумима који се обележавају у Енглеској и Француској.

Датум: 29. Decembar 2018 17:42 Категорија: Новости

ИДЕО!!!

У понедељак 24.12.2018. поводом доделе новогодишњих пакетића, ученици II разреда су са својом учитељицом Милицом Николић приредили представу и уприличили ову доделу.

Датум: 26. Decembar 2018 11:40 Категорија: Новости

Joш слика са приредбе!

Ученици шестог разреда су са наставницом Кристином Тасић на часовима Грађанског васпитања радили на Пројекту очувања животне средине

Датум: 20. Decembar 2018 18:25 Категорија: Новости

Посета Музеју са наставницом историје Снежаном Крстовић Здравковић

Датум: 20. Decembar 2018 17:58 Категорија: Новости

Ни снег ни лед нису спречили ученике наше школе да са наставницом историје  Снежаном Крстовић Здравковић посете Музеј у Лесковцу и уживају у многобројним поставкама. Најомиљенија им је приказ сеоског и градског живота људи у 19.века.

Још слика из музеја погледајте на овом линку!

Дана 12.12. текуће године ученицима првог и четвртог разреда одржано је предавање о насиљу.

Датум: 20. Decembar 2018 17:26 Категорија: Новости

Joш слика са предавања!

Ученици наше школе су са наставницом историје Снежаном К. Здравковић 7. новембра посетили ЛКЦ и одгледали филм Краљ Петар Први.

Датум: 20. Decembar 2018 17:15 Категорија: Новости

Чланови Ђачког парламента, Савета родитеља, Стручна служба и наставници наше школе посетили су Народно позориште 04.12.2018. године и присуствовали представи „Исповест зависника“.

Датум: 07. Decembar 2018 08:37 Категорија: Новости

Представу су  изводили ученици Медицинске школе у Лесковцу, а у сарадњи са одбором за превенцију болести зависности и борбу против верских секти Скупштине града Лесковца.
Joш слика са представе!

Педагог наше школе Васка Милошевић са ученицима VII/1 разреда одржала је радионицу „Кад станем у туђе ципеле“.

Датум: 05. Decembar 2018 13:09 Категорија: Новости

Још слика са радионице!

Рукометашице наше школе освојиле сребрну медаљу

Датум: 05. Decembar 2018 12:54 Категорија: Новости

НАШЕ ЗЛАТНЕ ДЕВОЈКЕ ОСВОЈИЛЕ СУ СРЕБРО У РУКОМЕТУ. Честитамо њима и њиховом тренеру, наставнику физичког васпитања Ивану Ђокићу! Браво, поносни смо на вас.

Meдијатека- омиљена учионица наших ђака

Датум: 29. Novembar 2018 08:33 Категорија: Новости

У њој  сваки час брже прође.

Још слика из медијатеке!