Ученици другог разреда посетили кућу Боре "Пиксле" у Лесковцу.

Датум: 01. Decembar 2014 10:13 Категорија: Новости

Посета музеју у Лесковцу.

Ученици другог и трећег разреда посетили кућу Боре "Пиксле" у Лесковцу

Датум: 24. Novembar 2014 13:14 Категорија: Новости

ЛЕСКОВАЦ – Седмочлана вокална група „Либеро“ учествоваће од 21. До 25. октобра на престижном такмичењу хорова и вокалних група света „Канта ал Мар“ у Барселони.

Датум: 09. Novembar 2014 18:37 Категорија: Новости

Саша Станковић, наставник српског језика ушао у антологију прича о Првом светском рату са ауторима из целе бивше Југославије.

Датум: 09. Novembar 2014 18:28 Категорија: Новости

ЛЕСКОВАЦ – Дипломирани мастер сликар Ана Петровић победница је 52. Октобарског салона у Лесковцу са сликом под називом “Истих кретњи”.

Датум: 09. Novembar 2014 18:16 Категорија: Новости

Александра Костић, добитница прве награде на конкурсу

Датум: 20. Oktobar 2014 10:29 Категорија: Новости

Александра Костић је на конкурсу Заштитника грађана за најбоље дечије цртеже на тему људских права добила прву награду за град Лесковац (конкурс је иначе био расписан за ученике од V до VIII разреда из 15 градова широм Србије). Александра је прошле школске године, када се јавила на конкурс, била ученица V2 разреда.

Безбедност у саобраћају

Датум: 16. Oktobar 2014 12:35 Категорија: Новости

У ОШ "Бора Станковић" припадници полицијске управе Лесковац су ученицима петог разреда одржали предавање о безбедности у саобраћају.

Радионица на енглеском језику

Датум: 16. April 2014 13:37 Категорија: Новости

16.04.2014. одржана је радионица на енглеском језику "Where to go" а гости су нам били ученици власитиначке  гимназије "Стеван Јаковљевић". Тема је била професионална оријентација, тј. како изабрати праву средњу школу?
Са професоркама енглеског језика и филозофије гледали смо презентацију његове школе као и два видео записа на тему " STOP BULLYING " и "FRIEND FOREVER", а онда су им наши ученици постављали питања у вези њихове школе. Упоређивали смо средњу и основну школу. Након радионице сви смо придружили Ускршњем вашару у холу школе.
Проф. енг. језика
Јелена Господинов

Ускршњи вашар 2014.

Датум: 16. April 2014 13:07 Категорија: Новости

Дан школе

Датум: 31. Mart 2014 13:40 Категорија: Новости

Обележен Дан школе у ОШ "Бора Станковић" у Губеревцу. Фудбалери су одиграли пријатељску утакмицу са ученицима из Грабовнице.