ПРАВИЛНИК О НАЧИНУ ОБАВЉАЊА ПОСЛОВА ЈАВНЕ НАБАВКЕ У Основној школи „Бора Станковић“ Губеревац

Датум: 30. Decembar 2015 11:28 Категорија: Новости

Овим правилником ближе се уређује поступак јавне набавке унутар Основне школе „Бора Станковић “ Губеревац

Правилник можете погледати овде!

Полицајци одржали предавање ученицима о зависности

Датум: 02. Decembar 2015 15:22 Категорија: Новости

Taкмичење у аранжирању цвећа

Датум: 02. Novembar 2015 21:35 Категорија: Новости

У ОШ „Бора Станковић“ из Губеревца одржана представа „Христос васкрсе, анђео јавља“

Датум: 08. April 2015 14:17 Категорија: Новости

Ускршњи вашар 2015.

Датум: 08. April 2015 12:32 Категорија: Новости

ОШ „Бора Станковић“ – Губеревац: Успеси на бројним такмичењима

Датум: 07. April 2015 09:46 Категорија: Новости

На Окружном школском првенству у одбојци млади Губеревчани, предвођени наставником Иваном Ђокићем, тријумфовали су у неравноправној конкуренцији с обзиром да немају фискултурну салу. Овим успехом су потврдили Његошеве речи да „бој не бије свијетло оружје, већ бој бије срце у јунака.“

Основна школа „Бора Станковић“ у Губеревцу прославила је 133. годишњицу постојања

Датум: 03. April 2015 19:58 Категорија: Новости

Хор школе извео је композиције којима ће се представити на 25. Републичком такмичењу у Лазаревцу. Јавно су похваљени ученици који су се пласирали на републичка такмичења, одбојкашка екипа која је освојила друго место на међуокружном такмичењу, као и рецитатори који су казивали стихове са Општинске смотре рецитатора. У централном делу програма пажњу су заокупирали чланови драмске секције, који су извели комедију „Избирачица“ у режији наставнице Драгане Николић.

Прослава Светог Саве 2015.

Датум: 28. Januar 2015 13:10 Категорија: Новости

Поводом обележавања школске славе ученици су заједно са наставницима приредили свечану академију у оквиру које су били ангажовани ученици од петог до осмог разреда. Програм се састојао од музичког, драмског, рецитаторског и фолклорног дела, а посетиоци су могли погледати и изложбу слика талентоване сликарке Петре Младеновић, ученице другог разреда, чије су слике биле окачене у холу школе. На почетку је хор под руководством наставника музичке културе Ненада Митровића извео "Химну Светом Сави", а затим још две песме: "Светоме Сави" и "На Светога Саву". Драмска секција школе предвођена наставницом Иваном Бошковић извела је представу "У потрази за Светим Савом", у оквиру које су ученице шестог разреда рецитовале песме посвећене Светом Сави. Приредба је затворена сплетом игара чланова фолклора, који су припремили наставници музичке културе Ненад Митровић и наставник физичког васпитања Иван Ђокић.

Још један трофеј за наше одбојкаше

Датум: 26. Januar 2015 14:50 Категорија: Новости

Наш мушки одбојкашки тим освојио је прво место на Светосавском турниру у организацији Економске школе "Ђука Динић" у Лесковцу.

Ученици ОШ Бора Станковић освојили прво место у одбојци и прво и друго место на шаховском такмичењу

Датум: 28. Decembar 2014 09:36 Категорија: Новости

Мушкарци у одбојци и ученице  Катарина Станојевић и Миљана Здравковић у категорији  жена до 16 година освојиле прво и друго место на такмичењу. На истом такмичењу
ученик Митровић Андрија је освојио прво место у категорији дечака до 12 година.