Прво место на општинском такмичењу "Шта знаш о саобраћају".

Датум: 26. April 2018 09:54 Категорија: Новости

Никола Васиљковић, ученик 7.разреда наше школе освојио је прво место на општинском такмичењу
и пласирао се на окружно.

Такмичење се одржава у ОШ "Вожд Карарађорђе" у Лесковцу.

Ученици возе бицикле на полигону спретности.

Рукомет- девојчице наше школе победиле на општинском такмичењу

Датум: 16. Novembar 2017 12:46 Категорија: Новости

Још слика са такмичења погледајте овде!
Детаљније о догађају- Југмедија!

Дечија недеља

Датум: 15. Novembar 2017 18:03 Категорија: Новости

У оквиру дечије недеље одржана је активност цртања кредама у школском дворишту на тему "Градимо мостове међу генерацијама за радост сваког детета".

Слике са дечије недеље!
Представа- видео запис!

Ученица наше школе Јована Младеновић освојила четврту награду- таблет, на конкурсу Каритас београдске надбискупије

Датум: 15. Novembar 2017 17:36 Категорија: Новости

Ликовни конкурс под називом "Поштујте наша права" расписује се на нивоу целе Србије.
Још слика са доделе награда и слику са којом је Јована освојила таблет погледајте   на овом линку!

Сајам књига у нашој школи

Датум: 25. Oktobar 2017 16:05 Категорија: Новости

Крај октобра обележио је Београдски сајам књига, па у знак обележавања и у нашој школи су изложени најновији наслови из наше Библиотеке.
   Сви ученици су учествовали у овој акцији, а неки (из млађих разреда) по први пут су били на „штанду“ са књигама.
   Владало је опште одушевљење међу ученицима, али и учитељима и наставницима.
    Ову акцију, на иницијативу библиотекарке Милице Јанаћковић, наставнице српског језика Драгане Николић и учитељице Весне Стаменковић, подржали су сви у школи.

Слике са сајма књига погледајте овде...

.

Пројекат

Датум: 10. Maj 2017 18:06 Категорија: Новости

Ускршњи вашар 2017.

Датум: 11. April 2017 18:57 Категорија: Новости

Ученици организовали Ускршњи вашар у дворишту школе.

Слике са вашара!

РУКОМЕТАШИЦЕ НАШЕ ОШ“БОРА СТАНКОВИЋ“ ПРЕДСТАВЉАЈУ ОКРУГ!!!

Датум: 30. Mart 2017 07:02 Категорија: Новости

Наше рукометашице су  се у протеклих месец дана суочиле са тимовима суседних школа Јабланичког округа. Оне су успешно савладале девојчице из Основне школе ,, Васа Пелагић“ у полуфиналу овог такмичења. Наш тим предводила је Вања Ивановић која је изјавила да је задовољна својим тимом који чине : Б. Жаклина, Емилија М., Јована Ц.,Маријана К., Јована И., Јована Ц., Анастасија С., Наталија Ђ., Ивана С.,Милица П., Марија М.  Овај тим такође је донео нашој школи прво место на окружном, а самим тим и пласман на међуокружном такмичењу. Наше рукометашице ће представити Јабланички округ на овом такмичењу.
                                                                                    Ђак репортер: Кристина Тодоровић VIII2

Међународно такмичење из енглеског језика

Датум: 09. Mart 2017 10:54 Категорија: Новости

Обележавање Светог Саве 2017.

Датум: 30. Januar 2017 18:48 Категорија: Новости

Представа поводом обележавања школске славе Свети Сава!

Наставник српског језика Саша Станковић  и учитељ веронауке Милан
Живковић припремили представу  "Свети Сава и ђаво".