Dopis - Organizacija rada u uslovima Covid-19

Датум: 17. Avgust 2020 12:33 Категорија: Новости

Организација рада у условима Ковид-19

Упис деце у школу, обавештење за родитеље

Датум: 25. Maj 2020 14:45 Категорија: Новости

Заказивање термина за упис и друга обавештења за родитеље погледајте на овом линку:
Нотификација за родитеље!

Обавештење за родитеље- настава на даљину

Датум: 16. Mart 2020 18:37 Категорија: Новости

Обавештење за родитеље из Министарства просвете у вези наставе на даљину погледајте на овом линку:
Обавештење за родитеље- настава на даљину

Настава на даљину у ванредном стању

Датум: 16. Mart 2020 12:17 Категорија: Новости

Оставаривање образовно-васпитног рада на дањину за ученике основих школа.
Са начином остваривања се можете упознати на следећем линку:

НАСТАВА НА ДАЉИНУ У ВАНРЕДНОМ СТАЊУ

Примена новостеченог знања у пракси- учитељица Весна Стаменковић

Датум: 04. Mart 2020 20:34 Категорија: Новости

Ученици 1/2 показали су практично знање из Света око нас на тему Изглед земљишта тако што су од глине направили изглед земље. Уз помоћ своје учитељице,Весне Стаменковић,успели су да теоријско знање примене у пракси. У прилогу се налазе фотографије са часа.

Још слика са часа!

Физика- прво место

Датум: 04. Mart 2020 20:25 Категорија: Новости

У недељу,23.2.2020.г. у ОШ "Петар Тасић",одржано је Општинско такмичење из физике. На такмичењу је учествовало 27 ученика. Вукашин Станојевић,ученик 6. разреда наше школе,  освојио је прво место са максималним бројем бодова и  пласирао се на Окружно такмичење које ће се одржати у истој школи 14.3.2020. Честитамо ученику и његовој менторки, наставници Сузани Мићовић. Пуно успеха у даљем такмичењу!

Датум: 18. Februar 2020 17:12 Категорија: Новости

Основна школа ,, Бора Станковић,, Губеревац расписала је јавни позив за набавку услуга - Организовање ученичких екскурзија и наставе у природи за ученике ОШ ,, Бора Станковић'' Губеревац у школској 2019/2020. години – По партијама – ЈН МВ 1/2020. Текст јавног позива и конкурсну документацију можете пеузети на следећем линку http://portal.ujn.gov.rs/Dokumenti/JavnaNabavka.aspx?idd=2650814

Појашњења конкурсне документације са одговором на постављена питања у вези јавне набавке услуга ЈН МВ 1/2020 можете преузети на следећем линку: http://portal.ujn.gov.rs/Dokumenti/KonkursnaDokumentacija.aspx?idd=2650830&idp=2650814&vz=2

Одлуку о закључењу оквирног споразума за јавну набавку ЈН МВ 1/2020 можете преузети на следећем линку: http://portal.ujn.gov.rs/Dokumenti/OdlukaODodeliOkvirnogSporazuma.aspx?idd=2668338&idp=2650814&vz=2

Прослава Дана Св.Саве 2020.г

Датум: 02. Februar 2020 14:46 Категорија: Новости

Традиционално обележавање Дана Светог Саве, школске славе, настављено је и ове године 27.1.2020.године. Ученици, упошљеници и родитељи уживали су у програму који су припремиле драмска, рецитаторска, фолклорна секција, хор и оркестар школе. Велика захвалност организаторима програма Јелени Димитријевић, наставници српског језика, и Ненаду Митровићу, наставнику музичке културе.

У истуреном одељењу у Номаници, учитељице Данијела Игњатовић и Јасмина Савић потрудиле су се да уз пригодан програм и закуску угосте ученике и њихове родитеље.

Изложба „Караван за климу“ постављена у ЛКЦ

Датум: 02. Februar 2020 07:22 Категорија: Новости

Ученици осмог разреда су са наставником техничког и информатичког образовања Миодрагом Лазићем,  посетили  ЛКЦ где је била постављена  изложба „Караван за климу“. Изложба је била организована у сарадњи са Француским институтом у Србији, а под организацијом струковног удружења Амбасадори одрживог развоја.

Изложба је посвећена обновљивим изворима енергије, а осим изложбених паноа, поставку чине и магнетни панои са картицама, као и макете помоћу којих је могуће једноставно извести експерименте са циљем да се уоче: енергија ветра, воде, соларна енергија, енергија биомасе, механичка енергија и складиштење енергије.

Трибина о вршњачком насиљу

Датум: 08. Januar 2020 10:35 Категорија: Новости

У нашој школи је 26. децембра 2019.године одржана Трибина о вршљачком насиљу. Предавање су одржале наставница енглеског језика Тања Маринковић и наставник разредне наставе Данијела Игњатовић. Родитељи наших ученика добили су корисне информације како и на који начин заштити дете од насиља.