Основна школа „Бора Станковић“ у Губеревцу прославила је 133. годишњицу постојања

Датум: 03. April 2015 19:58 Категорија: Новости

Хор школе извео је композиције којима ће се представити на 25. Републичком такмичењу у Лазаревцу. Јавно су похваљени ученици који су се пласирали на републичка такмичења, одбојкашка екипа која је освојила друго место на међуокружном такмичењу, као и рецитатори који су казивали стихове са Општинске смотре рецитатора. У централном делу програма пажњу су заокупирали чланови драмске секције, који су извели комедију „Избирачица“ у режији наставнице Драгане Николић.

Сви посетиоци су позвани и на изложбу радова ученика ове школе „Слике међу књигама“ чије је отварање заказано за  1. април у 18 часова у просторијама Народне
библиотеке „Радоје Домановић“, а коју је приредила наставница Ана Петровић.