Традиција женског фудбала

У оштрој конкуренцији од преко двадесет основних школа на територији Града Лесковца и ове године женска екипа ОШ `Бора Станковић` из Губеревца, освојила је титулу првака у малом фудбалу. Овај успех је свакако за поштовање, када се зна да су Губевчанке, победиле вршњакиње из градских школа, које су и до три пута веће по броју ученика. У финалној утакмици елиминисале су ОШ `Милутин Смиљковић`  из Винарца, па као и прошле године, спремно чекају екипу из Бојника на међуопштинском такмичењу Јабланичког округа. Младе фудбалерке вредно тренирају и надају се да ће поновити прошлогодишњи успех и пласирати се до републичког ранга. Овом приликом захваљују се дечецима, који су њихова највернија публика.

Саша З. Станковић